Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Benim ilgi alanım futbol oynuyor olmamdır. Futbol oynamaktan çok zevk alırım. Futbolu iyi oynuyor olmamın sebebi çok hızlı koşuyor olmamdır.


“Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Herkesin ilgi ve yetenekleri farklıdır. Bazı arkadaşlarım çok iyi resim yapabiliyor iken bazı arkadaşlarım çok güzel şarkı söyleyebiliyor. Benimde en sevdiğim alan futboldur. Çok hızlı koşabildiğim için futbol oynarken kimse benden topu alamıyor ve buda beni futbolda başarılı birisi yapıyor. Bu yüzden futbol oynamak benim en sevdiğim ilgi alanımdır. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Benim en önemli yeteneklerimden ve becerilerimden biri güzel resim çizmektir resim çizdiğim zaman çok oluyorum resim çizdiğim zaman birçok rengi bir birbirine dansını izliyorum sizler de herhangi bir becerinizi ve ilgi alanınıza örnek olarak verebilirsiniz örneğin bir zamanlar ben de çok fazla zihin oyunu olan satranç oyunu oynadığım zaman çok mutlu oluyordum satranç oyununu oynamak tüm ki öğrenciler mutlu edecek oyunlar arasındadır arkadaşlarımızla beraber satranç oyunu oynadığımız zaman çok güzel bir zaman geçirdiğimizi görebiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!