Ders Notları

Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Benim ilgi alanım futbol oynuyor olmamdır. Futbol oynamaktan çok zevk alırım. Futbolu iyi oynuyor olmamın sebebi çok hızlı koşuyor olmamdır.


“Siz de ilgi alanlarınızla yeteneklerinizi söyleyiniz.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Herkesin ilgi ve yetenekleri farklıdır. Bazı arkadaşlarım çok iyi resim yapabiliyor iken bazı arkadaşlarım çok güzel şarkı söyleyebiliyor. Benimde en sevdiğim alan futboldur. Çok hızlı koşabildiğim için futbol oynarken kimse benden topu alamıyor ve buda beni futbolda başarılı birisi yapıyor. Bu yüzden futbol oynamak benim en sevdiğim ilgi alanımdır.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benim en önemli yeteneklerimden ve becerilerimden biri güzel resim çizmektir resim çizdiğim zaman çok oluyorum resim çizdiğim zaman birçok rengi bir birbirine dansını izliyorum sizler de herhangi bir becerinizi ve ilgi alanınıza örnek olarak verebilirsiniz örneğin bir zamanlar ben de çok fazla zihin oyunu olan satranç oyunu oynadığım zaman çok mutlu oluyordum satranç oyununu oynamak tüm ki öğrenciler mutlu edecek oyunlar arasındadır arkadaşlarımızla beraber satranç oyunu oynadığımız zaman çok güzel bir zaman geçirdiğimizi görebiliriz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.