Siz, İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz siteleri neye göre seçiyorsunuz? | Forum Sayfa Cevapları

Siz, İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz siteleri neye göre seçiyorsunuz?


Türkçe Öğretmeni

4. Sınıf Türkçe Siz, İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz siteleri neye göre seçiyorsunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Siz, İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz siteleri neye göre seçiyorsunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :Günümüzde insanlar sürekli internet üzerinden bireyleri araştırır, öğrenir ve bunlara da ellerindeki telefon sayesinde kolaylıkla ulaşabilmektedirler.

Teknolojinin bu denli gelişmesiyle insanlar hobilerine veya aklına takılan bilmediği bir şeyi Google’a sorarak öğrenebilmektedir. Ben bu siteleri seçerken genellikle zevklerin dinlediğim müzikler ve merak ettiğim tarihi sorular internet üzerinden aratarak bulmaktayım.


Siz, İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz siteleri neye göre seçiyorsunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :Merak ettiğim ve araştırmaktan zevk aldığım şeyleri internette araştırıp öğrenmeyi seviyorum.Dinlemeyi sevdiğim müzik tarzlarından araştırıp dinlemeyi severim. Bunları seçerken albümlerini, albüm kapaklarını, yazdıkları sözleri araştırmayı çok seviyorum.

İleride kendime ait büyük bir müzik arşivi yapma hayalim var. Buna benzer olarak internet üzerinde plak çalar üzerine araştırmalar yapıyorum.

Buda benim yeni hobim. Baktığım sitenin bana verdiği hizmetin güvenilir olup olmadığını  günde kaç bin kişi tarafından ziyaret edildiğini, bu sitenin ne kadar güvenilir olduğunu, site içerisinde yapılan yorumlar bölümünü okuyarak anlarım.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Siz, İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz siteleri neye göre seçiyorsunuz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!