Ders Notları

Sizce Barış Manço günümüzde nasıl (müzisyen, felsefesi olan bir sanatçı, televizyoncu, gezgin vs.) hatırlanmaktadır?

7. Sınıf Türkçe Sizce Barış Manço günümüzde nasıl (müzisyen, felsefesi olan bir sanatçı, televizyoncu, gezgin vs.) hatırlanmaktadır? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Sizce Barış Manço günümüzde nasıl (müzisyen, felsefesi olan bir sanatçı, televizyoncu, gezgin vs.) hatırlanmaktadır? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Bence Barış Manço günümüzde müzisyen ve gezgin olarak hazırlandığını ifade edebiliriz.


Sizce Barış Manço günümüzde nasıl (müzisyen, felsefesi olan bir sanatçı, televizyoncu, gezgin vs.) hatırlanmaktadır? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Barış Manço geçmiş dönemlerde yapmış olduğum alanda eserlerle dünyanın kalbine seslenmiş olan önemli bir sanatçı olarak ifade etmek gerekmektedir.

Dünyada tüm insanlara seslenen Barış Manço genel olarak yapmış olduğu müziklerle beraber müzisyen ve yapmış olduğu dünyada turnelerle ve Seyahatname beraber olan hatırlanmaktadır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Günümüzde de Barış Manço hala sevilerek ve güzel duygularla alınarak yaşatılan bir sanatçıdır. Barış Manço’nun şarkıları hala günümüzde sevilerek söylenmektedir. Barış Manço’nun şarkıları çocuklara yönelik olduğu için çocuklar genellikle kreşlerde ve okullarda şarkılarını söylerler. Ayrıca ben Barış Manço’nun çocukları sevmesi ahlakı da insanlar arasında sevilmesine ve günümüzde de hala alınmasına sebep olmuş olabileceğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.