Ders Notları

Sizce, evinizde kullandığınız alet ve teknolojik ürünlerin hangisi en önemlisidir? Açıklayınız.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Sizce, evinizde kullandığınız alet ve teknolojik ürünlerin hangisi en önemlisidir? Açıklayınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bence evimizde kullandığımız alet ve teknolojik ürünlerin hemen hemen hepsi büyük bir öneme sahiptir.
Annem için çamaşır makinesi bulaşık makinesi büyük bir önem arz ederken benim ödevlerimi yapmam için tablet ve bilgisayar ve genel büyük bir önem ifade etmektedir.
Babam haberleri takip etmek ve işlerini yapmak için televizyon ve bilgisayara ihtiyaç duymaktadır. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Evimize kullanmış olduğumuz aletler ve teknolojik aletlere örnek vermek gerektiği zaman bulaşık makinesi çamaşır makinesi buzdolabı fırın süpürge makinası ısıtıcılar çaycılar tost makinası ve çeşitli birçok araçlara örnek verebiliriz bunların hepsi hayatımızı kolaylaştırmaktadır annemiz babamız binlik işlerini bu araç ve gereçlerde kolay bir şekilde yapmaktadır bana göre en önemli teknolojik araçlardan ve evimizde kullandığımız araçlardan biri çamaşır makinesi devir çamaşır makinesi çamaşırları kısa hızlı temiz bir şekilde yıkamakta ve çamaşırlarımızı sadece seyrek olarak kullanabileceğimiz bir teknolojik ait olduğu için en önemli araçlardan biri olarak sayılabilir.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.