Sizce oyun ve fiziki etkinlikler dersinin yararları nelerdir?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Sizce oyun ve fiziki etkinlikler dersinin yararları nelerdir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Sizce oyun ve fiziki etkinlikler dersinin yararları nelerdir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Oyun ve fiziki etkinlikler dersi vücudumuzun açık geçmesine sağlıklı olmasını sağlar oyunlar sayesinde arkadaşlarınızla iletişimler gelişir arkadaş çevremiz oluşur zararlı maddelerden uzak oluruz.


Sizce oyun ve fiziki etkinlikler dersinin yararları nelerdir? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : fiziki aktivitelerle vücudu daha sağlıklı daha Çevik hale getirmiş oluruz.  oyunlarla okulda ders stresinden uzaklaşmış oluruz daha sağlıklı oluruz kolay kolay hasta olmayız yine arkadaş çevresi oluştururuz zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmış oluruz.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Sizce oyun ve fiziki etkinlikler dersinin yararları nelerdir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
bir çocuk için oyun oynamak keşfetmek ve boş vakit geçirmek için önemli bir davranıştır bir çocuk oyun oynayarak arkadaşları arasındaki ilişkiyi güçlendirir hızlandırabilir ayrıca oyun oynayan bir çocuğun hayal dünyası daha geniş ve aktif olur biz iki davranışlarda bulunmak bizim boyumuzun uzamasını ve hareketli bir yaşam filmimize yardımcı olur hareketsiz bir çocuk keşfetmeyi öğrenmeyi geç öğrenir bu sebeple oyun ve beden eğitimi dersleri çocukları için önemli dersler arasında yer alır bu derslerde çocuklar hoş vakit geçirilir belediye streslerden uzak dururlar
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!