Sizi etkileyen bir anınızı yazıp arkadaşlarınızla paylaşınız.


Turkce Ogretmeni

3. Sınıf Türkçe Sizi etkileyen bir anınızı yazıp arkadaşlarınızla paylaşınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Sizi etkileyen bir anınızı yazıp arkadaşlarınızla paylaşınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Beni etkileyen anılarımdan bir tanesi hiç unutamadığım kaza olayımdır. Yoldan geçen bir anda görmediğim bir araç koluma çarpmıştı. Bana o anda bir şey olmasa da büyük bir korku yaşamıştım.


Sizi etkileyen bir anınızı yazıp arkadaşlarınızla paylaşınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Beni hayatımda etkileyen anılarımdan bir tanesi kardeşimin doğumuydu. Annemin doğum sancısı çekmesi beni bir yandan korkutmuş, ancak evimize yeni bir üyenin katılması ve kardeşimin tatlı hareketleri yüreğimde büyük bir sevgi uyandırmıştı.

……

Hayatımda beni etkileyen olaylardan bir tanesi yazılıdan tam not almamdı  . Hiç yanlışım olmadan bir sınavı bu kadar güzel geçirmek ve başarı elde etmek çok güzel bir duyguydu.

Beni hayatımda etkileyen olaylardan bir tanesi, babamla beraber sokak hayvanlarına yiyecek vermek ve onların beslenmesine katkıda bulunmaktı. Bu duygu tarif edilemez bir onurdu.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Sizi etkileyen bir anınızı yazıp arkadaşlarınızla paylaşınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Okula ilk başladığım gün ailem de uzak bir şekilde yeni arkadaşlarımla eğitim ve öğretimi başladığım zaman oldukça duygulanan o günümü hiçbir zaman unutma çünkü okul bizim ikinci evimiz gibi derim öğretmenimizin bize sevinçli ve saygıyla yaklaşması bize her zaman sabırlı bir şekilde bilgileri öğretmesi arkadaşlarımızla birçok oyunlar oynamamız çeşitli etkinliklere katılmamız beraber zaman geçirmemiz elbetteki bir çocuğun en güzel anıları arasında yer almaktadır.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!