Sokak hayvanlarını korumak için neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapınız. | Forum Sayfa Cevapları

Sokak hayvanlarını korumak için neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapınız.


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Sokak hayvanlarını korumak için neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Sokak hayvanlarını korumak için neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :

Yaptığımız araştırmalar sonucunda elde ettiğiniz bilgileri kullanarak Sokak hayvanlarının korunması için yapabileceğimiz en büyük işlerden bir tanesi onların hayatını devam ettirmek için var olan yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılamak amacıyla onları yiyecekler almalı ve kapımızın önüne bir kap yemek bir kap su bırakmalıyız.

Ayrıca sokak hayvanları için Barınaklar yapılmalı ve bu barınaklarda Sokak hayvanlarının geçirmek gelişmesi korunması sağlanması gerekmektedir.

Sokak hayvanlarının korunması ve gelecek tehlikelere karşı ana Yasal düzenlemelerin yapılması İnsanların bu konuda uyarılması ve bilgilendirilmesi ve sokak hayvanlarına yapılan şiddetin engellenmesi amacıyla Devletlerin ve bireylerin toplum içerisindeki görevlilerinin farkında olması gerekmektedir.


Sokak hayvanlarını korumak için neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :

Sokak hayvanlarını korumak için bizlerin üstüne düşen herkesin yapabileceği görevlerinin başında evlerinin kapısının önüne bir kap yemek ile bir kap su Bırakırım sokak hayvanlarını Yaşamının devam ettirilmesine Yardımcı olmamız gerekmektedir.

Ayrıca sokak, hayvanlarını korumak için Onlara karşı yapılan zulümlere karşı dimdik durmalı ve insanların bilincini arttırmanız gerekmektedir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Sokak hayvanlarını korumak için neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!