Ders Notları

Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda neler hissettiniz? Anlatınız.

3. Sınıf Türkçe Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda neler hissettiniz? Anlatınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda neler hissettiniz? Anlatınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda çok sevimdim ve yüzümde gülücükler açtı.


Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda neler hissettiniz? Anlatınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Tatil dönüşü okulda arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle karşılaştığınızda çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Arkadaşlarımla ve öğretmenimler tatilde neler yaptığım hakkında bir çok sohbet ettim. Onları ne kadar özlediğimi fark ettim.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yaz tatilinde ve sömestr tatilinde okulumuzdan biraz uzaklaş alabiliyoruz. Okulumuzdan uzak kaldığımız zaman öğretmenlerimizi ve arkadaşlarımızı çok özleriz. Öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımızın yanına geri döndüğümüz zaman hem çok özlemiş oluruz hem de okulumuzu öğretmenimizin ve arkadaşlarımızın kıymetini en iyi şekilde anlarız. Tatil yapmak bizi okul ve ödev yoğunluğundan biraz uzaklaştırır. Yalnız tatilden sonra arkadaşlarımızı ve öğretmenlerimizi görmek bizi çok mutlu eder.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.