Trafiğin anlamını ve önemini anlatınız.


Trafik Güvenliği Öğretmeni

4. Sınıf Trafik Güvenliği Trafiğin anlamını ve önemini anlatınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Ulaşım bizim hayatımızda hem yaya hem sürücü veya yolcu olarak en büyük ihtiyaçlarımızdan birisidir. Bir yerden bir yere aracımızla, dolmuşla veya yürüyerek gitmek için trafik ışıklarını, kaldırımları, yaya geçitlerini yada yolları kullanırız.
Trafik içerisindeki kurallar ile bizim can ve mal kaybımız önlemeye çalışır. Trafik olmasa yollar, trafik ışıkları, levhalar olmaz buda insanların daha fazla kaza yapmasına sebep olur. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Trafiğin anlamını ve önemini anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Trafiğin önemini anlatmak istediğimiz zaman trafik hayatımızın her alanında olduğunu görebiliriz trafik kurallarına uyulduğu zaman ve trafik levhalarından olduğu zaman trafikte güvenli geçiş yolları sağlanır bir aracı kullanmak istediğiniz zaman trafikten geçiririz bir yerden bir yere gitmek istediğiniz zaman trafikten geçeriz trafik hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır bu sebepten dolayı trafik kurallarına uymalıyız olmayan yakınlarımızı uyarmalıyız ve trafikte güvenli geçiş yollarının sağlamak amacıyla trafik ışık ve levhalarını eksiksiz ve tam bir şekilde öğrenmemiz gerekir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!