Trafiğin insan hayatına etkisini ve önemini tartışınız.


Trafik Güvenliği Öğretmeni

4. Sınıf Trafik Güvenliği Trafiğin insan hayatına etkisini ve önemini tartışınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Trafik insan hayatını büyük anlamda kolaylaştırır. Yürüyerek gideceğimiz bir yere aracımızla hem daha hızlı bir şekilde hem de yorulmadan ulaşabiliriz.
Trafik bize kurallara uyumamız gerektiğini öğretir. Kurallara uyumazsa can be mal kaybı yaşanabilir. Bizde dikkatli olduğumuz, kurallara uyuduğumuz sürece yaya olarak bile  trafik hayatımızı kolaylaştırır. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Trafiğin insan hayatına etkisini ve önemini tartışınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Trafik hayatımızda önemli bir yeri vardır örneğin ulaşım yaptığımız zaman bir yerden bir yere gittiğimiz zaman evimizde bulunan herhangi bir ihtiyacımızı aldığımız zaman trafiğe ihtiyaç duyarız. Trafik her alanda ihtiyaç insana ihtiyacını karşılamaya yarar örneğin okula gittiğimiz zaman trafiğe kullanırız markete gidip alışveriş yaptığımız zaman trafiği kullanırız trafik kullanım alanları oldukça fazladır trafiği kullanarak çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!