Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını düşününüz. Bu insanların sorunlarıyla ilgili nasıl bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istersiniz? Anlatınız. | Forum Sayfa Cevapları

Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını düşününüz. Bu insanların sorunlarıyla ilgili nasıl bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istersiniz? Anlatınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını düşününüz. Bu insanların sorunlarıyla ilgili nasıl bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istersiniz? Anlatınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını düşününüz. Bu insanların sorunlarıyla ilgili nasıl bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istersiniz? Anlatınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;

Cevap : ülkemize zorunlu göç eden Suriyeliler yeni bir ülke yeni bir kültür yeni bir yaşam tarzı ile karşılaştığı için bir çok zorluklar çekmektedir. Ülkemizde zorunlu olarak göç eden Suriyelilerin sosyal sorumluluk projesi yapmak istersek eğer onların bu çekmiş olduğu sıkıntıları ifade etmek amacıyla onlara yardım kampanyaları düzenlenmeli ve yeni hayatlarına adapte olmaları sağlanması gerekir.


Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını düşününüz. Bu insanların sorunlarıyla ilgili nasıl bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istersiniz? Anlatınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;

Cevap : Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını çözmek için bütün insanlar olarak el ele vermeli ve onların yeni kültüre yeni dile yeni bir ülkeye adapte olmaları en kısa sürede tamamlanması gerekir.

Ülkemize göç eden Suriyelilerin sorunlarını çözmek için toplumsal olarak birçok kampanyalar vermeli onların çekmiş olduğu sıkıntılar kaybetmiş oldukları hayatlarda ilgili insanlar bilinçlendirilmeli ve yeni kültüre adapte olmaları en kısa sürede sağlanması gerekir.

Bu sorunları çözmek için gerek televizyonlarda gerek toplumsal örgütlerde gerekse belediyeler gerekse vatandaşlar tarafından insanlar bilinçlendirilmeli ve onların bizim hayatımıza yani Türkiye Cumhuriyeti örf ve adetlerine kazandırılması gerektirmektedir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Ülkemize zorunlu göç eden Suriyeli insanların sorunlarını düşününüz. Bu insanların sorunlarıyla ilgili nasıl bir sosyal sorumluluk projesi yapmak istersiniz? Anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!