Uzakta olan akraba ve arkadaşlarınızla nasıl haberleşirsiniz?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Uzakta olan akraba ve arkadaşlarınızla nasıl haberleşirsiniz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Uzakta olan akraba ve arkadaşlarınızla nasıl haberleşirsiniz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Uzakta olan akraba ve arkadaşlarımla bilgisayar, tablet ve telefon gibi içerisinde internet olan aletlerle görüntülü ,sesli veya yazışarak haberleşiriz.


Uzakta olan akraba ve arkadaşlarınızla nasıl haberleşirsiniz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Her ne kadar uzakta olan akraba ve arkadaşlarımızla aramızda yollar engel olsa da gönüller birbirine yakındır. İnsanlar gerek iş gerek okumak gerekse evlenmek gibi bir çok sebeple farklı şehirlere giderler. Bu gitmiş olduğu şehirlerde yine de başka şehirlerde kalan akrabalarını ben arkadaşlarını unutmaz ve birbiriyle haberleşmek isterler. Uzakta olan arkadaş ve akrabaların mı bilgisayar tablet telefon gibi internet bağlantısı olan aletlerle görüşürüz. Uzakta olan arkadaş ve akrabalarımla bilgisayar ,tablet, telefon gibi internet bağlantısı olan aletlerle görüşürüz. Her ne kadar çok yakın olamasakta bu şekilde hasretimizi gidermiş oluruz.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Uzakta olan akraba ve arkadaşlarınızla nasıl haberleşirsiniz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Uzakta bulunan akrabamız la ve sevdiğimizle iletişim kurmak istediğimiz zaman günümüzde iletişimin imkânlarından faydalanabiliriz. Teknolojik aletler sayesinde iletişim çok hızlı ve rahat bir şekilde olabilmektedir. Bunun yanı sıra görüntülü konuşmak kısa mesaj atmak email adresi ile haberleşmek bunun yanı sıra sesli bir şekilde konuşmak gibi imkanlar a kısa ve hızlı bir şekilde sahip olduğumuz teknoloji devrinde yaşamaktayız teknolojinin kadar gün geçtikçe artmakta ve iletişim daha hızlı daha aktif ve daha rahat bir şekilde olmaktadır.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!