Ders Notları

Uzaktaki insanlarla nasıl haberleşiyorsunuz?

3. Sınıf Türkçe Uzaktaki insanlarla nasıl haberleşiyorsunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Uzaktaki insanlarla nasıl haberleşiyorsunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Gelişen teknoloji ile birlikte uzaktaki insanlarla kolay bir şekilde haberleşebiliyoruz. Uzaktaki insanlarla ; cep telefonları, bilgisayar, tablet gibi teknolojik aletlerle kolay bir şekilde haberleşme imkanı elde edebiliyoruz.


Uzaktaki insanlarla nasıl haberleşiyorsunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap: Günümüzde insanlar artık mesafe tanımadan diğer insanlarla kolay bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Global teknolojik çalışmalar sonucunda insanlar internet ve uzayda yer alan uydular yardımı ile bilikte cep telefonları, tabletler, bilgisayarlarla kolay bir şekilde mesafe tanımadan kolay iletişim kurabiliriz.

Sonuç olarak gelişen teknolojik araçlarla ve aletle birlikte ticaret, eğitim, sağlık, sohbet amaçlı uzaktaki insanlarla kitle iletişim araçlarıyla haberleştiğimizi söyleyebiliriz.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uzaktaki insanlara günümüzün teknolojisinin bize sunduğu tabletler bilgisayarlar ve akıllı telefonlar sayesinde internet erişimli sebebiyle kısa ve ktif bir şekilde ulaşabiliyoruz uzaktaki insanlar sevdiklerimiz olabilir uzaktaki insanlarla iletişim kurduğumuz zaman hasretimizi ve özlemimizi gideriz uzaktaki insanların haber almak amacıyla günümüzde kullanılan birçok teknolojik adetten faydalanıyoruz bu aletler iletişime hızlı bir şekilde aktifleştir e biliyor

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.