Üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek için nelere dikkat edersiniz? | Forum Sayfa Cevapları

Üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek için nelere dikkat edersiniz?


Türkçe Öğretmeni

5. Sınıf Türkçe Üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek için nelere dikkat edersiniz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek için nelere dikkat edersiniz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :Üzerimize düşen görevleri yerine getirirken öncelikle çalıştığımız işin ne olduğunu, nasıl çalışmamız gerektiğini planlar en iyi şekilde nasıl hizmet yapabileceğimizi gözden geçirir, daha sonra çalışmaya başlarız.


Üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek için nelere dikkat edersiniz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :İnsanlar geçimlerini sağlamak için bazı işlerde çalışmaları gerekir. Bu çalıştıkları işlerde, en iyi şekilde verim sağlamaları gerekir. Bu çalışma sırasında yapmamız gereken işi, yaparken öncelikle yaptığın işin önemini kavrar, daha sonra yaptığın işi en iyi şekilde yapmak için plan yapar ve yaptığı işte hiçbir zaman aksaklık yapmadan çalışmaya dikkat ederim.

Bana verilen  görevlere odaklanır işimi ciddiyetle yaparım ve görev verildiği anda yapmaya başlarım. Eğer yardım gerekiyorsa büyüklerime, öğretmenlerime ve çevremdekilere danışırım.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek için nelere dikkat edersiniz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!