Yakın çevrenizde hangi trafik unsurlarını görüyorsunuz? Anlatınız.


Trafik Güvenliği Öğretmeni

4. Sınıf Trafik Güvenliği Yakın çevrenizde hangi trafik unsurlarını görüyorsunuz? Anlatınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Yakın çevremde bulunan trafik unsurlar anne gözlemlediğim zaman birçok unsur görmekteyim.
Okulumun önünde trafik lambası okul uyarı levhası yaya geçidi ve de okulumun içerisinden karşı tarafa geçen bir üst geçit bulunmaktadır Ayrıca okulun önünde durak levhası ve de dur uyarısının bulunduğu levha bulunmaktadır. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Yakın çevrenizde hangi trafik unsurlarını görüyorsunuz? Anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Trafikte yol aldığımız zaman yaya olarak karşıdan karşıya geçerken üst geçitleri ve alt geçitleri kullanırız Ayrıca yaya kaldırımları okul geçitlerinde trafik ışıkları ve trafik levhalarını görebiliriz okulu geçirdiği hastaneye ve çeşitli levhalar bizi bilgilendirmek ve yolda geçmişlerimize sağlamak amacıyla kurulmuştur. Trafikte her zaman güvenli geçiş olanı tercih etmeliyiz örneğin biz çocukların çok fazla yoğun olduğu trafiklerde oyun oynaması doğru değildir güvenli oyun yollarını tercih etmek can ve mal kaybının önüne geçmek için oldukça önemlidir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!