Ders Notları

Yanlış uygulamaların nelere sebep olabileceğini tartışınız ve düşüncelerinizi aşağıya yazınız.

4. Sınıf Trafik Güvenliği Yanlış uygulamaların nelere sebep olabileceğini tartışınız ve düşüncelerinizi aşağıya yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Yanlış uygulamaların nelere sebep olabileceğini tartışınız ve düşüncelerinizi aşağıya yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:
Yanlış uygulamalar sonucunda bir çok kişi engeli olabilir, zarar görebilir ve canını kaybedebilmektedir.


Yanlış uygulamaların nelere sebep olabileceğini tartışınız ve düşüncelerinizi aşağıya yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:
Günümüzde yanlış uygulamalar sonucunda bir çok kişi zarar görmektedir. İlk yardım bilmeyen kişiler tarafından yapılan yanlış uygulamalar sonucunda insanların engelli olması, hayatını kaybetmesi ve zarar görmesi sonucunda bir çok sorun ortaya çıkmaktadır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hangi alanda olursa olsun elbette ki yanlış uygulamalar insan sağlığını bulabileceği gibi sonuca ulaşmak için gerekli olan yöntemleri hızlandırmak yerine yavaşlatır. Elbette bilgilenmek bilgi almak ve bir konuda birçok gerekli olan bilgilere sahip olmak okulunda yapabileceğimiz davranışı veya yardımı desteklediği gibi doğruya ve güzele ulaşmamız için gerekli olan bilgileri barındırır. Örneğin bir yemeği yaptığımız zaman nasıl yapıldığını bildiğimiz zaman elbette ki güzel bir yemek ortaya çıkarırız aynı şekilde İlk yardım eğitimi aldığımız zaman ilk yardım bu kadar ocağımızı insana doğru bir şekilde bu yardımın uygulamış oluruz insanlar bildikleri tüm konuda daha başarılıdırlar bu sebeple öğrenmek ve yeni konuları daha iyi bir şekilde yakın araştırmak gerekir.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.