Ders Notları

Yapmaktan hoşlandığınız işler ile aile büyüklerinizin yapmaktan hoşlandığı işler birbirine benziyor mu? Bu işlerin benzer ve farklı yönlerini yazınız.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Yapmaktan hoşlandığınız işler ile aile büyüklerinizin yapmaktan hoşlandığı işler birbirine benziyor mu? Bu işlerin benzer ve farklı yönlerini yazınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Yapmaktan hoşlandığım işlerle aile büyüklerimizin yapmaktan hoşlandığı işler birbirinize benzesede yaşlılarımızı arasında farklılıklar olduğundan dolayı farklılıklarda gözlenebilmektedir.
Örnek vermek gerekirse herkes güzel evcil hayvanları beslemek ister çiçekleri sulamak ister. Ancak büyüklerimiz çöp atmak gibi işlerden hoşlanmaz. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Hayat bilgisi ders kitabımızda günlük hayatımıza karşılaşmış olayları ve doğal kaynakları tasarruflu kullanmak ya da bize düşen görev ve sorumlulukların neler olduğunu öğrenmek amacıyla burada verilen bilgiler ve cevaplarla Ayrıca Forum sayfa sitesinin verdiği bilgilerle hem ödevimizi tamamlıyor hem de hayat bilgisinden öğrenmemiz gereken bir çok bilgiyi öğrenebiliyoruz siz de çok severek takip ediyorum sizi ziyaret ettikten ve abone olduktan sonra verdiğiniz bilgiler ve cevaplarla Hayat bilgisinde ve derslerinde daha çalışkan bir öğrenci oldum.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.