Yolculuk yaparken hangi taşıtı daha çok tercih ediyorsunuz?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Yolculuk yaparken hangi taşıtı daha çok tercih ediyorsunuz? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Yolculuk yaparken yakın mesafelere otobüs yada kendi arabamız uzak mesafeler içinde uçak tercih ederiz. Uçak uzak mesafelerde zamandan tasarruf ettirir. Yakın mesafelerde bazen trende kullanılabilir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Yolculuk yaparken hangi taşıtı daha çok tercih ediyorsunuz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Yolculuk yaparken genellikle şehirler arasında otobüsleri veya uçakları tercih ederiz bazen ise güvenli ulaşım araçlarından biri olan trene binerek yolculuğumuzu tamamlarız. Şehir içi ulaşımı sağlayan toplu taşıma araçlarından biri olan yolcu minibüsleri de tercih ederek bir yerden bir yere kolay bir şekilde gidebiliriz Ayrıca bisiklet scooter elektrikli motosiklet veya motosiklet gibi eğer araçlarımız varsa bunları da kullanarak bir yerden bir yere giderken kolay ve rahat bir şekilde gidebiliriz ulaşım araçları elbetteki ihtiyaçlarımızı karşılamak da ve günlük hayatımızı kolaylaştırmaktadır.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!