Yurdumuzda huzur ve güven içinde yaşamanın bize neler hissettirdiğini arkadaşlarımıza anlatalım.


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Yurdumuzda huzur ve güven içinde yaşamanın bize neler hissettirdiğini arkadaşlarımıza anlatalım. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Yurdumuzda huzur ve güven içinde yaşamanın bize huzur ve mutluluk vermektedir.
Bu sayede güzel bir şekilde çalışarak ülkemizin çağdaş medeniyetler düzeyine çıkarmak için elimizden gelen her konuda çalışmalar yaparak bizlerin gelecekte daha güzel bir ülke de yaşamamızı sağlayaraktır. İşte bu nedenle Yurdumuzda huzur ve güven içinde yaşamanın bize büyük bir katkı sağlamaktadır. 

Ders Kitabı Sayfa Aramaları:

,,https://www forumsayfacevaplari com/yurdumuzda-huzur-ve-guven-icinde-yasamanin-bize-neler-hissettirdigini-arkadaslarimiza-anlatalim html,
Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Yurdumuzda huzur ve güven içinde yaşamanın bize neler hissettirdiğini arkadaşlarımıza anlatalım.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Yurdumuzda huzurlu ve bağımsız bir şekilde yaşamamız bizim en büyük değerlerimizden biridir. Yurdumuza bağımsızlık her zaman en güzel simgelerinden biridir bağımsız ve özgür olmadığımız yurdumuzda rahat bir şekilde yaşayamayız şu anda bulunduğumuz türkiye'mizde bağımsız Özgür rahat bir şekilde yaşamaktayız bu bizim sahip olduğumuz en büyük değerlerden biridir çok mutlu olmalıyız ve her zaman şükretmeliyiz çünkü bağımsız ve güzel bir ülkede rahat bir şekilde yaşamaktayız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!