Ders Notları

Zaman zaman yalnız kalmak istediğiniz, gereksiz yere sinirlendiğiniz, anneniz ya da babanızla tartıştığınız, çevrenizdekilerle çatıştığınız oluyor mu?

6. Sınıf Fen Bilimleri Zaman zaman yalnız kalmak istediğiniz, gereksiz yere sinirlendiğiniz, anneniz ya da babanızla tartıştığınız, çevrenizdekilerle çatıştığınız oluyor mu? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Zaman zaman yalnız kalmak istediğiniz, gereksiz yere sinirlendiğiniz, anneniz ya da babanızla tartıştığınız, çevrenizdekilerle çatıştığınız oluyor mu? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Zaman zaman yalnız kalmak istediğim gereksiz yere sinirlendiğim çevremin ve ailemle tartıştım bazı durumlar olmaktadır.


Zaman zaman yalnız kalmak istediğiniz, gereksiz yere sinirlendiğiniz, anneniz ya da babanızla tartıştığınız, çevrenizdekilerle çatıştığınız oluyor mu? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Genel olarak bir kişinin zaman zaman sürekli olarak yalnız kalmak isteği çevresiyle ve ailesi ile çeşitli konularda anlaşamaması ve çeşitli sorunlar yaşaması mümkündür.

Ancak böyle durumlarda bir kişinin sürekli olarak sakin olması olayları en iyi şekilde görmesi ve bu zor süreci ailesi ile beraber geçirerek atlatması büyük bir önem ifade etmektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Zaman zaman sorun yaşadığımız zaman kendinizi yalnız hissedebilir veya üzülebilir iz bu alanda dostlarımız ve arkadaşlarımız varsa onların yanına giderek desenli bulabiliriz bazen annemiz ve babamız da tartıştığımız zaman veya bir sorun yaşadığımız zaman kendimize yalnız hissedebilir ve bir köşeye çekilerek üzülebilir izbu elbette ki normal insan davranışları arasında yer alır çünkü insanlar arasında sıkıntıların olması gayet normaldir bu sıkıntıların çözümünde kendimizi değerlendirmeli hatalarımızı belirlemeli ve karşımızdaki insanlara bağırarak çağırarak ve çeşitli kötü davranışlarda bulunarak onları içmemeliyiz bizlerin hatası varsa elbette ki karşımızdaki insana özür dilemeliyiz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.