Zamanı planlamanın faydalarını söyleyiniz.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Zamanı planlamanın faydalarını söyleyiniz. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Zamanı planlamanın faydalarını söyleyiniz.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Zamanımızı her zaman verimli ve yararlı şeyler için kullanmalıyız. Hayatımızı planlayarak yaşamakta bunun bir parçasıdır. Zamanımızı planlamak ve yapacaklarımızı bir düzene sokmak başarı ve güzel bir yaşam için her zaman önemli olmuştur.


“Zamanı planlamanın faydalarını söyleyiniz.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Zaman akıp giden ve tutulamayan bir şeydir. Zaman satın alınamayan ve geri getirilemeyen çok önemli bir kavramdır. Bu sebepten dolayı hayatımızı her zaman planlayarak yaşamalıyız. Bunu yapmak içinse zamanı planlamalıyız. Yapacaklarımızı her zaman planlamalı ve belirli zaman dilimlerine ayırmalıyız. Böyle yaparak günün 24 saatini daha verimli kullanmış oluruz. Günü oldukça verimli geçirerek zamanımızı daha faydalı kullanmış oluruz. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Zamanı planlamanın faydalarını söyleyiniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Zamanımızı güzel bir şekilde planlayarak detaylı bir şekilde birçok bilgiye ve cevabı sahip olabileceğimiz bilgiler yukarıda var zamanımızı her zaman planlamalıyız örneğin bir gün içerisinde yapmak istediğimiz her şeyi zamanlayarak zamanımızı nasıl yettiğini görebiliriz zamanımızı her zaman görev ve sorumluluklarımıza ödevlerimize yapacak işlerimize temizliğimize günlük rutinimize veya sosyalleşmek için kullanmış olduğumuz bisiklet sürmek resim çizmek futbol oynamak şarkı söylemek gibi birçok etkinliğe de zaman bulabilmek için öncelikle bir günümüzü planlamamız gerekmektedir.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!