Ders Notları

Peygamberimiz ve ailesinin örnek davranışlarını anlatan bir pano yapalım.

5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sınıfımızda Peygamberimiz ve ailesinin örnek davranışlarını anlatan bir pano yapalım. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Peygamberimizin ve ailesinin örnek davranışlarını örnek alan eğitici ve ayrıntılı bir pano örneği için Aşağıda verilen resimlere bakmanız yeterli olacaktır siz değerli Misafirlerimiz için Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed sallallahu aleyhi ve sellemin ve ailesinin örnek davranışları en güzel şekilde ele alınmıştır .


Peygamberimiz ve ailesinin örnek davranışlarını anlatan bir pano yapalım.
Sınıfımızda Peygamberimiz ve ailesinin örnek davranışlarını anlatan bir pano yapalım.

Peygamberimiz ve ailesinin örnek davranışlarını anlatan bir pano yapalım.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Peygamber efendimiz ve ailesi Mekke ve Medine hakkında çok sevilen güvenilir olan ve ahlaki değerler ile tanınan bir aileydi. Peygamber efendimiz ve ailesi Müslümanlığı çok iyi bir şekilde yaşatmış akrabalık ve komşuluk ilişkilerine çok dikkat eden fakir ve ihtiyacı olan insanları göz etmiş israftan kaçınma ve birçok olumlu davranışıyla müslümanlara ve sahabeleri örnek olan insanlardi.bizler de onun yolundan giderek onların yapmış olduğu ahlaki davranışları benimseyerek ben Müslümanlığın gerekliliği olan birçok davranış ve şartları yerine getirerek ahlaklı ve erdemli insanlar olabiliriz

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.