2. Sınıf Türkçe

2. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları Bilim ve Kültür Yayınları

2. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları Bilim ve Kültür Yayınları

Göster

2.Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları Bilim ve Kültür Yayınları


 

1.TEMA: ERDEMLER

 

2.TEMA: DOĞA VE EVREN

 

3.TEMA: MİLLÎ KÜLTÜRÜMÜZ

 

 

4.TEMA: MİLLÎ MÜCADELE VE ATATÜRK

 

5.TEMA: VATANDAŞLIK

 

6.TEMA: SAĞLIK VE SPOR

 

7.TEMA: BİLİM VE TEKNOLOJİ


8.TEMA: KİŞİSEL GELİŞİM


İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. İlkokul 1. Sınıfta okuma ve yazma öğreniyoruz. Bir sınıfta öğretmenimizin bize öğrettiği harfler ve küçük hecelerle okumaya başlama serüvenin Türkçe kitabındaki okuma metinleri ile ve Türkçe kitabımızda olan derslerle de pekiştirme biliyoruz. Türkçemizle yazılmış olan hikaye kitaplarını okumak oldukça eğlencelidir. Türkçe dersinde iyi bir şekilde anlamak ve kavramak ilerideki başarımızı ciddi bir şekilde etkileyebilir. Bu sebeple Türkçe dersinde iyice çalışmak ders tekrarı yapmak ve anlamadığınız konuları muhakkak araştırarak öğrenmek gerekir.

  2. 2. Sınıf Türkçe ders kitabı mızda bulunan bilgileri tamamını Ziyaret ettiğimiz sitemizde görebiliyor Ayrıca ödevlerimi düzgün doğru ve anlaşılır bir şekilde sizin verdiğiniz cevaplardan yapabiliyorum. Sizin sayenizde Türkçe dersini çok seviyor Türkçe derslerinde daha başarılı oluyorum. Türkçe dersi elbetteki bütün derslerin başında gelmektedir. Derslerin daha akıcı daha verimli olabilmesi için araştırmak istediğim konuları vermiş olduğunuz güzel cevaplar da burada bulabiliyorum.

  3. Bütün derslerimiz gibi elbetteki Türkçe dersinde başarılı olmak istiyorsak bol bol ders çalışmalıyız. Türkçe dersi hem konuştuğumuz değil hem de kullandığımız ama tip olduğundan dolayı Kürtçe iyi bir şekilde anlamak ve Türkçe dersinde başarılı olmak elbette hepimiz için gereklidir. Öğretmenimizin vermiş olduğu ödevleri ve anlatmış olduğu dersleri eğer anlamıyorsak eğitim sitelerine araştırma yaparak buradan derslerimizi daha iyi bir şekilde anlayabiliriz. Her konuyu güzel bir şekilde almadıktan sonra ödevlerimizi tamamlamalı ödevlerimizi eksiksiz bir şekilde yaptığımız zaman elbette ki her derste başarılı olabiliriz.

  4. 2 sınıf Türkçe ders kitabı Ada yayınları’nda bulunan tüm ödevlerin ve tüm sayfaların doğru cevapları eğitici cevapları ve güzel cevaplarını yukarıdaki bilgilerle Bir tık daha ulaşabilirsiniz Türkçede başarılı bir öğrenci olmak istiyorsanız 2 sınıf Türkçe dersi pratik bir şekilde yapmak istiyorsanız Türkçe dersindeki bilgileri doğru bir şekilde kavramak istiyorsanız birçok bilgiye ve cevaba ulaşacağınız öğrenci dostu olan bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.