Ders Notları

İcat etmeyi düşündüğünüz neler var?

4. Sınıf Türkçe İcat etmeyi düşündüğünüz neler var? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


İcat etmeyi düşündüğünüz neler var? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

İcat etmek istediğim en önemli icatlardan bir tanesi insanların kolay bir şekilde sağlık hizmeti almaları ve yollardan ambulansları bekle memesinden dolayı Uçan ambulanslar ile beraber gerekli donanımları sağlayarak insanların daha hızlı bir şekilde hayatlarını kurtarmak için Uçan ambulanslar yapmak ve onların ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetine en hızlı şekilde vererek hayatlarını koruma altına almak isterim.


İcat etmeyi düşündüğünüz neler var? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

İcat etmeyi düşündüm ürünlerin başında insanların sağlık alanında daha iyi bir hizmet görmesi için Uçan ambulanslar insanlar tarafından kaynaklanan trafik kazalarının önlenmesi açısından araçsız yani sürücü olmayan arabalar insanların daha rahat edebilmesi açısından daha kaliteli ürünlerin ortaya çıkması için tarım alanında verimli ürünler elde edecek tohumlar icat etmek isterim.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir icat yapmak isteseydim öncelikle günümüzün çok önemli çevre sorunlarından biri olan hava kirliliğini en aza indirecek ses sistemleri yapmak diyebilirdim. Günlük hayatımızda arabaları çok fazla kullandığımız için biz fark etmesek bile çevreyi ve havai ciddi şekilde etkiliyor uz. Bunu aza indiren ve çevremizi daha temiz tutacak ses sistemleri ya da farklı olanaklar icat etmek bunları tasarlamak şey daha temiz bir çevrede yaşamamız için gerekli olan buluşlar arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.