Ders Notları

Okula ilişkin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı demokratik yollarla nasıl ifade edersiniz? Anlatınız.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Okula ilişkin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı demokratik yollarla nasıl ifade edersiniz? Anlatınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Okula ilişkin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı demokratik yollarla nasıl ifade edersiniz? Anlatınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Okula ilişkin isteklerimi ve ihtiyaçlarımı arkadaşlarımla konuşarak, öğretmenlerimle uygun bir dilde konuşarak ve okul müdürüne dilekçe yazarak ifade ederim.


“Okula ilişkin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı demokratik yollarla nasıl ifade edersiniz? Anlatınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Okula ilişkin isteklerimi ve ihtiyaçlarımı ifade etmek için arkadaşlarımla bu konuyu konuşurum. Daha sonra öğretmenlerimle istişare eder ve gerekirse imza toplamak dilekçe yazmak gibi müdür gibi ilgili yerlere bilgilendirme yaparım.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Okulda bulunan istek ve ihtiyaçlarımızı demokratik bir şekilde çözmek istediğimiz zaman bunu biz dilekçe ile veya yazılı bir ifade ile müdürümüze müdür yardımcımıza veya öğretmenimize ifade ederek güzel bir şekilde bunu düzelmesine veya yapılmasını isteyebiliriz bu konuda bilgi sahibi olmak bu konuda bilgi edinmek istiyorsanız 2 sınıf hayat bilgisi ders kitabımızda bulunan bu ödevimizi yukarıdaki bilgi ve cevaplarla hemen tamamlayabilir ve birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.