Doğayla ilgili yapılan sosyal projelerin doğaya katkısı üzerine sınıfça konuşunuz. | Forum Sayfa Cevapları

Doğayla ilgili yapılan sosyal projelerin doğaya katkısı üzerine sınıfça konuşunuz.


Türkçe Öğretmeni

4. Sınıf Türkçe Doğayla ilgili yapılan sosyal projelerin doğaya katkısı üzerine sınıfça konuşunuz. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Doğayla ilgili yapılan sosyal projelerin doğaya katkısı üzerine sınıfça konuşunuz. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :Doğa ile ilgili yapılan, sosyal projeler belli bir amaç üzerine yoğunlaşarak bir problemi ele almaktadır. Bu projeler, insanların bilinçlenmesini sağlamak için doğayı korumaya ve kollamaya çalışır.

Bu bilinçlendirme, çalışmaları sonucu insanlar hayatlarının bundan sonraki dönemin de doğaya daha dikkatli ve hassas davranmayı ve sahip çıkmayı öğretir.


Doğayla ilgili yapılan sosyal projelerin doğaya katkısı üzerine sınıfça konuşunuz. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :Sosyal projeler sayesinde insanlar ağaçlarım değerini anlayarak ona zarar vermezler. Çevre kirliliği hakkında bilgi sahibi olan insanlar etrafa çöp atmaz, doğanın insanlar için değerini bilir vede doğaya zarar vermemeye özen gösterir.

Doğayla ilgili sosyal projeler hem teorik hemde uygulamalı şekilde yapılmakta ve doğal kaynakların tekrar canlanması, doğanın kendini yenileyebilmesi amacıya hazırlanan sosyal projeler bir parçası olduğumuz Doğayı da daha yakından bilmemizi sağlamaktadır.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Doğayla ilgili yapılan sosyal projelerin doğaya katkısı üzerine sınıfça konuşunuz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!