Ders Notları

Elektronik beyin bağlantı hesap bankamatik hıphızlı kelimeleri kullanarak bir hikâye yazınız.

4. Sınıf Türkçe Elektronik beyin bağlantı hesap bankamatik hıphızlı kelimeleri kullanarak bir hikâye yazınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


elektronik beyin bağlantı hesap bankamatik hıphızlı


Cevap :
Elektronik Bankamatik İle Tanışıyorum
Ben bir iş adamıyım. İşlerimde para transferlerini çok kullanıyorum. Bazen bu işlemler çok ağır ve çok sıkıntılı olabiliyor.
Yakın zamanlarda bir teknoloji ile tanıştım. Bu teknolojiyi bana tanıştıran kişi faydalarını sayınca önce inanamadım. Daha sonra ise denemeye karar verdim.
Şimdi ise çok rahat ettim. Elektronik beyne sahip bir bankamatik sayesinde banka bağlantılarımı daha kolay ve hıphızlı gerçekleştirebiliyorum. Bu sayede para transferlerim çok kolaylaştı ve bende rahat ettim. 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Günümüzde örneğin evimize kullanmış olduğunuz birçok beyaz eşya ve teknolojik aletlerin hızlı beyni ve teknolojik beyne sahip olduğunu söyleyebiliriz örneğin çamaşır makinesi elimizde yıkadığımız çamaşırları çok uzun süre komada rağmen hızlı bir şekilde deterjan alımına ayarlayarak ve su alımını ayarlayarak çamaşırları tertemiz yıkamakta sıkmakta ve getirdiği zaman esas sinyal vermektedir bu elektronik beyinlerin yapmış olduğu işleyebilir birçok teknolojik aletlerde elektronik beyin olduğunu söyleyebiliriz bunlar insan gücünü yapmış olduğu işleri hep hazır bir şekilde bitirebilmektedir.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.