Ders Notları

Cırt cırt bantların kullanıldığı ürünlere hangi örnekleri verebilirsiniz?

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Cırt cırt bantların kullanıldığı ürünlere hangi örnekleri verebilirsiniz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Cırt cırt bantların kullanıldığı ürünlere hangi örnekleri verebilirsiniz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Cırt cırt bantları günümüzde kullanıldığı ürünler Örnek vermek gerekirse ayakkabılar kol bantları çantalar fermuarı yerine kullanılan birçok yerlere örnek olarak Cırt cırt bantların kullanımına örnek olarak verebiliriz.


Cırt cırt bantların kullanıldığı ürünlere hangi örnekleri verebilirsiniz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap: Cırt cırt bantları kullanımı ile beraber insanlar daha rahat ve kullanışlı bir şekilde eşyaların bağlanmasını sağlayarak elverişli bir ortam sağlandığı ifade edilir.

Günümüzde insanların kullanımına sunulan Cırt cırt bantları çantaların kapatılmasında ayakkabılarının bağcık olarak kullanılmasında kol bantlarında ceketlere fermuar yerlerinde elbiselerde kullanımı aktif olarak yer aldığı bilinmektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Günümüzde sıkça birçok üründe kırılan cırt cırt bantlar ayakkabılarda elbiselerde pantolonlarda tişörtlerde yorgan ve dev resimlerde ayda çok amaçlı birçok yerde kullanılabilir cırt cırt bantlar kullanımı çok elverişlidir çünkü düğme fermuar ve dikmek yerine cırt cırt bant koymak daha kolay ve aktiftir örneğin ayakkabılarımız da bulunan iplikleri bari ya da kadarcık bantları kapatarak hızlı bir şekilde ayakkabımızı giyebiliriz bu konuda verdiğiniz bilgileri bile örnekleri de çok beğendim ellerinize emeğinize sağlık

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.