Ders Notları

Hayalet titreşim hastalığının belirtileri nelerdir? Çevrenizde bu belirtileri gösteren bir tanıdığınız var mı?

8. Sınıf Türkçe Hayalet titreşim hastalığının belirtileri nelerdir? Çevrenizde bu belirtileri gösteren bir tanıdığınız var mı? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Hayalet titreşim hastalığının belirtileri nelerdir? Çevrenizde bu belirtileri gösteren bir tanıdığınız var mı? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Hayalet titreşim hastalığı insanların hayat içerisinde sürekli olarak telefonlarından bildirilerin gelmemesi ancak gelmiş olduğunu hissetmesi gibi belirtileri vardır.  Hayalet titreşim hastalığının belirtilerini gösteren çevremizde bir çok insan vardır.


Hayalet titreşim hastalığının belirtileri nelerdir? Çevrenizde bu belirtileri gösteren bir tanıdığınız var mı? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Hayalet titreşim hastalığının belirtileri ; telefonlara bildiri, arama, mesaj gelmezse bile gelmiş gibi hissetmeleri belirtileri taşımaktadır.

Hayalet titreşim hastalığının belirtilerini çevremizde gösteren insanlarla dolu olduğunu ifade edebiliriz. Bunun temel nedeni sürekli olarak insanların telefonlarla zaman geçirmesi ve sosyal alanda beklenti içerisinde olmalarından kaynaklanmaktadır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hayalet iletişim hastalığı olarak bilinen günümüzde kullanmış olduğumuz elektronik eşyalar da bulunan mesajların aramaların ve bilgilerin gelmemiş olmasına rağmen devamlı bunların takip edilmesi veya gelip gelmediğini kontrol edilmesi gibi bir hastalık olarak günümüzde insanlar da görülüyor. Günümüzde çok fazla teknolojik hastalık ve teknolojik bağımlılık sebebiyle görülen rahatsızlıklar oldukça artmaktadır. Teknolojik araç gereçler insanlarda psikolojik ruhsal sorunları ortaya çıkarıyor. Çok fazla elektronik eşyalar da zaman geçirmek arkadaş ortamına girmemek subayı sosyal hayattan uzak kalmak bu gibi hastalıkların artmasına sebep olabilir.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.