Ders Notları

Karşılaştığımız sorunların çözümünde aile büyüklerimizin fikrini almak neden önemlidir? Bu fikirler bize neler kazandırır?

3. Sınıf Türkçe Karşılaştığımız sorunların çözümünde aile büyüklerimizin fikrini almak neden önemlidir? Bu fikirler bize neler kazandırır? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Karşılaştığımız sorunların çözümünde aile büyüklerimizin fikrini almak neden önemlidir? Bu fikirler bize neler kazandırır? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Karşılaştığımız sorunların çözümünde Aile büyüklerimizin fikrini almak büyük önem taşımaktadır.

çünkü bizden daha deneyeyim de ve sorun daha çok sorunlarla yüzleşen ve bu sorunların çözümü hakkında bir çok bilgiye sahip olan aile Büyüklerimizden öğütler almak bizlere karşı gelebilecek tehlikeleri nasıl Çözebileceğimiz hakkında kolay fikirler elde edebileceğimiz ve sorunlar teker teker çözmemiz acısından Aile büyüklerimizin fikirlerine almamız büyük önem arz eder.


Karşılaştığımız sorunların çözümünde aile büyüklerimizin fikrini almak neden önemlidir? Bu fikirler bize neler kazandırır? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Karşılaştığımız sorunların çözümünde Aile büyüklerimizin fikirlerini almak onların var olan deneyimlerinden yararlanmamız anlamına gelecektir.

Çünkü karşılaştığımız sorunlar Aile büyüklerimizin daha önce karşılaşmış olduğu sorunlara benzerlik ve aynı özelliklere sahip olduğundan dolayı Aile büyüklerimizin bize verdiği öğütler ve fikirlerle beraber bu sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceğimiz için onların fikirleri bizlere hayatta güzel ve zorluklara kolay bir şekilde açacağımız Yolları göstereceğinden dolayı onların fikirleri ve öğütleri bizler için hayati önem taşımaktadır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sizler harika bir sitesiniz. Bütün ödevlerimi buradan yapıyorum. Arkadaşlarıma da sizleri tavsiye edeceğim

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.