Ders Notları

Okulda birlik ve beraberlikle yaptığınız bir işi anlatınız.

4. Sınıf Türkçe Okulda birlik ve beraberlikle yaptığınız bir işi anlatınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Okulda birlik ve beraberlikle yaptığınız bir işi anlatınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Okulda birlik ve beraberlik içerisinde yaptığımız işler Örnek vermek gerekirse bizler için önemli olan resmi günlerde yani 30 Ağustos 29 Ekim 23 Nisan gibi günlerde Çanakkale Zaferini Çocuk Bayramı gibi birçok özel gün de beraber çalışarak çeşitli şiirler kompozisyonlar ve resimler hazırlayarak en iyi şekilde bu özel günleri kutlamamız bizlere okulda birlik ve beraberlik içerisinde yaptığımız olaylara en güzel örneklerinden bir tanesidir.


Okulda birlik ve beraberlikle yaptığınız bir işi anlatınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Okulda birlik ve beraberlik içerisinde yaptığımız işlere Örnek vermek gerekirse köy okulları için daha iyi bir eğitim öğretim görmeleri için ailemiz çevremiz ve okulumuzda Hazırlamış olduğumuz kitap kampanyası Kırtasiye araç ve gereçler kampanyası okullarına boya ve yardım malzemesi gibi birçok kampanyalar hazırlayarak ailemizin maddi ve manevi desteği çevremizde elde ettiğimiz paralar ve Okul araç ve gereçleri ile beraber hazırlamış olduğumuz kampanya okulda vereceğimiz en güzel örneklerden bir tanesi olacaktır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Öğretmenler günü’nde arkadaşlarımızla beraber öğretmenimize sürpriz bir kutlama hazırladık. Öğretmenimize resimler çizdik şehirler yazdık ve bir pasta yaptırdık. Öğretmenimizin mutlu olması için öğretmenimiz gelmeden önce sınıf ıt is dedik ve temizledik. Öğretmenimiz geldiği zaman birlik ve beraberlik çerçevesinde yapmış olduğumuz bu kutlamayı çok beğendi ve duygulandı. Arkadaşlarımızla beraber işbirliği yaparak yaptığımız bu kutlama öğretmenimizi çok hoşuna gitti ve bizi tekrar tekrar tebrik etti. Yalnız bu konuda değil her konuda birlik beraberlik içerisinde yapılan tüm işler hızlı rahat ve kusursuz bir şekilde gerçekleşir.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.