4. Sınıf Türkçe

4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları

Göster

4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları


4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları

1. TEMA Okuma Kültürü

 

2. TEMA Milli Mücadele ve Atatürk

 

3. TEMA Erdemler

 

4. TEMA Bilim ve Teknoloji

 

5. TEMA Doğa ve Evren

 

6. TEMA Milli Kültürümüz

 

7. TEMA Çocuk Dünyası

 

8. TEMA Sağlık ve Spor

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. 4. Sınıf Türkçe ders kitabı MEB Yayınları sayfa cevaplarını harika bir şekilde açmışsınız Sizler sayesinde kolay bir şekilde ödevimi bularak ödevlerimi yapabiliyorum Bu sayede ailemle daha fazla zaman geçirerek kitap okuyor ve onlarla güzel etkinlikler yapabiliyorum.

  2. 4. Sınıf Türkçe ders kitabı MEB yayınları içerisinde açmış olduğunuz etkinliklere tıkladıktan sonra sorular hakkında farklı kısa ve uzun konuları görmem beni şaşırttı Bu sayede istediğim konu hakkındaki kısa veya uzun olan beğendiğim yazıyı alarak ödevlerimi güzel bir şekilde yapabiliyorum.

  3. 4. Sınıf Türkçe MEB Yayınları ders kitabı cevapları gerçekten bir efsane olmuş kalmış olduğum dört sınıf ders kitabı sayfasına tıklayarak açılan ekranda ödevlerimi kolay bir şekilde yaparak öğretmenimin gözüne girmeyi başardım Sizler sayesinde çeşitli konular hakkında bilgiler edinmem ve farklı cevaplar görebilmek için bu siteye sürekli olarak gireceğim Ayrıca 4. Sınıf ders kitabı MEB yayınları konusunda Bütün arkadaşlarıma önerebileceğim gibi diğer konularımız da bir harika….

  4. 4. Sınıf Türkçe ders kitabı MEB yayınları ndaki değerlendirme sorularında göz geçirerek derslerimi yapmaya başladım. Derslerimi yapmaya başlarken sizin ne kadar akıcı bilgilendirici ve aydınlatıcı bilgiler verdiğinizi görebilmekteyiz. Verdiğiniz cevaplarla beraber derslerime yardımcı oluyor ve arkadaşlarımla beraber zaman geçirmeme sebep oluyorsunuz. Ödevlerim ne devamlı buraya bakarak yapıyorum. Sizleri arkadaşlarıma da öneriyorum. Başarınızın devamını diliyorum.

  5. Kitap okumak yapacağımıza en güzel alışkanlıklardan biridir kitap okuyarak çeşitli dünyaları ve hayallere da ararız kitap okuduğun zaman kendini o kahramanların yerine koyarak güzel zamanlarda geçirebilir ve vaktini öylece değerlendirebilirsin kitap okumak ilgilenmemiz e tarihte yolculuk yapmamıza çeşitli kaynakları hakkında bilgi edinmemizi insanların yaşamış olduğu tarihi ve günlük yaşantıdaki hikayeleri edinebilir Ayrıca birçok konuda bilgi sahibi olabiliriz. Kitap okuyarak kendimize geliştirebiliriz kitap okumak küçük yaştan itibaren alışkanlık haline getirildiği zaman teknoloji bağımlılığından Uzak kalmaya ve daha bilgili daha çalışkan bir öğrenci olmaya kişileri yöneltebilir.

  6. Kitap okuma alışkanlığımız okuma yazma öğrendiğimiz ilk yarılarda başlamalı kendimizi geliştirmek ve eğitmek amacıyla devamlı yaşımıza uygun tercih ettiğiniz ve sevdiğiniz türden kitapları tercih ederek okuma alışkanlığını bu şekilde geliştirmeliyiz. Ülkemizde birçok yörede ve okullarda bulunan kütüphaneler sayesinde istediğimiz ve birçok çeşitte bulunan kitapları ulaşabildiğiniz kütüphanelerde ders çalışma imkânına da sahip olabiliriz kitaplar sayesinde birçok bilgiye ulaşabilir derslerimiz hakkında bilgi toplayabilir ve daha çalışkan daha başarılı her konuyu anlayan bir öğrenci olabiliriz.

  7. SİZİN İÇİNİZDEN NASIL BİR İÇTENLİK DOĞUYORSA HAYALİNİZDEKİNİ DENEMEKTEN HİÇ BİR ZARAR GELMEZ ÇÜNKÜ O SİZİN HAYALİNİZ VE GERÇEĞİNİZ BUNUN ZARARI ASLA OLMAZ

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.