Ders Notları

Çevre dostu ürünler satan bir fabrikanın sahibi olduğunuzu hayal ediniz. Ürünlerinizi tanıtacağınız bir reklam metni yazınız.

6. Sınıf Türkçe Çevre dostu ürünler satan bir fabrikanın sahibi olduğunuzu hayal ediniz. Ürünlerinizi tanıtacağınız bir reklam metni yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Çevre dostu ürünler satan bir fabrikanın sahibi olduğunuzu hayal ediniz. Ürünlerinizi tanıtacağınız bir reklam metni yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Geçmişin küfür küfür kokan saflığını ve temizliğini sizler için bugüne taşıdık. Ninelerimizin sıcak yürekleri ve çabalarını siz yorulmayasınız diye kolaylıkla bugün ayaklarınıza getirdik. Teknolojinin rahatlığıyla geçmişin doğalıyla buluşmak için doğru adrestesiniz.


Çevre dostu ürünler satan bir fabrikanın sahibi olduğunuzu hayal ediniz. Ürünlerinizi tanıtacağınız bir reklam metni yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap: Sağlıklı olmak gelişen teknolojiyle beraber teknolojiden yararlanıp geçmişin doğallığını kaybetmemek ve eski sağlıklı günlere kavuşmak  ister misiniz. Sizler için tertemiz bir çevreyle kaliteli ürünlerin yapıldığı çevre dostu ürünler hazırladık . Uzmanlarımız bu konuda hassasiyetle, samimi çalışan kadromuz da kaliteyi ve çevre dostu ürünleri ayağınıza getiriyoruz. Yoksa hala denemediniz mi!


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Özellikle sanayi alanında ve çeşitli üretim alanlarında kurulur olan fabrikaların çevreye dost bir şekilde üretimlerde bulunmazsa ve öğretmiş olduğu ürünlerin çevreye dost içinde üretilerek satılmazsi çevre temizliği için oldukça önemlidir. Çevremizi temiz tutmak biniciden bekle olmaktadır. Bilinçli adam dışında çevresini kirletmez ve çevresinin kirlenmemesi için tüketmiş olduğu ürünlerin çevre dostu ve geri dönüşümlü onunla dikkat ederek duaya atmadan tüketmeyi tercih eder.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.