Ders Notları

Şairin, “Bilgisayar olmadan yaşamak artık pek mümkün değil.” sözüne katılıp katılmadığımızı nedenleriyle yazalım.

3. Sınıf Türkçe Şairin, “Bilgisayar olmadan yaşamak artık pek mümkün değil.” sözüne katılıp katılmadığımızı nedenleriyle yazalım. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Şairin, “Bilgisayar olmadan yaşamak artık pek mümkün değil.” sözüne katılıyorum.
Artık ödev, oyun , iletişim gibi birçok hayatta olan ihtiyaçlar bilgisayar üzerinden yapılıyor. Sürekli olmasa da hayatımızın birçok alanında ve çevrede bilgisayarı görmek mümkün. Artık bilgilerin okul, devlet daireleri gibi yerlerde kaydolması hep bilgisayar kayıtları ile mümkün oluyor. 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Senanur dedi ki:

    Bilgisayar olmadan yaşamak artık mümkün değil sözüne katılıp katılmadığını nedenleriyle yazalım konusunu çok güzel ele adınız teşekkürler

  2. Merve dedi ki:

    Bilgisayar olmadan yaşamımızda birçok eksiklikler görebiliriz örneğin bilgisayarla eğitim alanında çeşitli bilgileri merak ettiğimiz zaman veya bir bilgi edinmek istediğimiz zaman ödevlerimizi yapmak istediğimiz zaman veya herhangi bir konuyu araştırmak istediğimiz zaman sahip olacağımız birçok konuyu bilgisayarlar sayesinde bulabiliriz bilgisayarsız hayat olmaz bilgisayarında kullanım alanları ve kullanım süresi olmalıdır çok fazla uzun süre bilgisayarları kullanmamalıyız teknolojik ayetlerde geçirdiğimiz süreyi belirlemeliyiz sağlığımız olan ve ihtiyacımız olan kadar bu gibi teknolojik araçları kullanmalıyız.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.