Ders Notları

Arkadaş seçiminde, arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda, karşı cinsten arkadaşlarınızla iletişiminizde, eskiye göre bir farklılık hissediyor musunuz?

6. Sınıf Fen Bilimleri Arkadaş seçiminde, arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda, karşı cinsten arkadaşlarınızla iletişiminizde, eskiye göre bir farklılık hissediyor musunuz?  konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Arkadaş seçiminde, arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda, karşı cinsten arkadaşlarınızla iletişiminizde, eskiye göre bir farklılık hissediyor musunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Arkadaş seçiminde arkadaşlarımızla oynadığımız oyunlarda karşı cinse arkadaşlarımla iletişimde eskiye göre farklılık olduğunu gözlemleyebiliyorum


Arkadaş seçiminde, arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda, karşı cinsten arkadaşlarınızla iletişiminizde, eskiye göre bir farklılık hissediyor musunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Geçmiş yaşlarıma göre arkadaş seçiminde arkadaşlarımla oynadım oyunlarda karşı cinsten arkadaşlarımla iletişimde eskiye göre farklılık olduğunu görebiliyorum.

Eskisi kadar karşı cins arkadaşlarım da rahat bir şekilde sohbet edemiyor sözlerime dikkat ediyor ve daha saygılı bir şekilde arkadaşlığımı devam ettirdiğini ifade edebilirim.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Okula başladigimiz ilk yıllarda ve küçük olduğumuz ilk yıllarda şimdi yetişkinlik ve ergenlik dönemine girdiğimiz zaman arkadaşlarımızda olan iletişimimizi ben arkadaş seçiminde olan değişik izlerimiz oldukça farklılaşmış ve değişmiştir. Küçük insanlar büyüdüğü zaman düşüncede davranışları beraberinde değişebilir bundan farklı arkadaş seçiminde ve arkadaş seçiminde yaklaşımındaki değişikliklere sebep olabildiği söylenebilir.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.