Ders Notları

Çıkarılabilir ortamlarda satın alınan ürünlerin dezavantajları nelerdir? Maddeler hâlinde yazınız.

6. Sınıf Türkçe Çıkarılabilir ortamlarda satın alınan ürünlerin dezavantajları nelerdir? Maddeler hâlinde yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Çıkarılabilir ortamlarda satın alınan ürünlerin dezavantajları nelerdir? Maddeler hâlinde yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Çıkarılabilir ortamda satın alınan ürünlerin avantajları ve dezavantajları gibi birçok konular olduğunu ifade etmek doğru olacaktır çıkarılabilir ortam da satın alınan ürünlerin dezavantajları ürüne daha önce parasını vermek satın alma işlemi için birçok vakit geçirmek saklamak için yer gereksinim duymak olacaktır.


Çıkarılabilir ortamlarda satın alınan ürünlerin dezavantajları nelerdir? Maddeler hâlinde yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Maddeler halinde Çıkarılabilir ortamlarda satın alınan ürünlerin dezavantajları şunlardır ;

  • Denemeden ödeme yapmak
  • Satın alma işleminde vakit kaybetmek
  • Satın alma işleminde gerçekleşecek hatalar
  • Eksik dosya sorunu
  • dosyalarda meydana gelecek sorunlar
  • Dosyaları saklamak için alan ihtiyacı
  • Ürünlere her istenilen yerden ulaşılamaması.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Satın alacağımız ürünü çıkarılabilir veya üretilebilir ortamlardan aldığımız zaman bize faydaları dokunacağını bilmekteyiz. Almış olduğunuz bir ürünü ödeme şeklini hızlı ve rahat bir şekilde yapabilmekteyiz. Çıkarılabilir ortamda alınan ürünler daha hızlı ve daha yenidirler. Bu konudaki aşamalı cevaplarınızı çok beğendim. Seçenek halinde verdiğiniz örneklerle bu ödevi daha güzel bir şekilde pekiştirerek öğrendim. Çok çok teşekkürler.

  2. Satın alacağımız ürünü çıkarılabilir veya üretilebilir ortamlardan aldığımız zaman bize faydaları dokunacağını bilmekteyiz. Almış olduğunuz bir ürünü ödeme şeklini hızlı ve rahat bir şekilde yapabilmekteyiz. Çıkarılabilir ortamda alınan ürünler daha hızlı ve daha yenidirler. Bu konudaki aşamalı cevaplarınızı çok beğendim. Seçenek halinde verdiğiniz örneklerle bu ödevi daha güzel bir şekilde pekiştirerek öğrendim. Çok çok teşekkürler..

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.