Kompozisyon Örnekleri

Kedilere ad koymak ile ilgili kompozisyon

Kompozisyonlar örneklerinde Kedilere ad koymak ile ilgili kompozisyon konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Kedilere ad koymak ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

En Sevdiğim Hayvan

Ben hayvanları özellikle de kedileri çok severim. Bir kedim olmasını çok istiyorum.
Eğer benim bir kedim olacak olsa ona gözleri veya tüyleri hangi renkteyse ona göre isim koyardım. Kediler ve diğer hayvanlar bizlerin en değerli dostları ve arkadaşlarıdır. Yumak, Maviş, Minnoş gibi isimler favorim.
Sonuç olarak o zamana kadar farklı isimler öğrenemezsem bunlardan birini koyacağım.


Kedilere ad koymak ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Kedilere İsim Koymak

Benim en sevdiğim hayvanlardan bir tanesi kedidir. Kediler farklı farklı renklerde ve davranışlarıyla herkesin dikkatini çeker.
Dünyada çok farklı türde kedi cinsleri var. Ben özellikle yavru kedileri çok seviyorum. Eğer bir kedi mi olacak olsa ona koymayı düşündüğüm birçok ad var.
Sevdiğim bir ünlünün ismini koymakla Athena, Minnoş, Şirin gibi isimler koyma arasında kararsız kaldım. Sanırım buna kedim olunca karar vereceğim.
Kediler en mükemmel hayvanlardan biri bana göre. Hem tatlı bir vakit geçirme hemde çok masum ve şirinler. Sizlere de bu güzel hayvanlarla tanışmanızı tavsiye ederim.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bazen bir sokak hayvanı bazen bir evcil hayvan olan kedilere isim koyduğumuz zaman genellikle sevdiğimiz ya da onlara çok yakışacak isimleri bulmak isteriz. Kedilere isim verdiğimiz zaman kedilerin rengi ne yapmış olduğu davranışlarına göre isim koyabiliriz veya sevdiğimiz bir kişinin ismini de kedilere koyabiliriz.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.