Ders Notları

Okulunuzda Okuma Çemberi Topluluğu kurarak faaliyette bulunmak ister misiniz? Neden?

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Okulunuzda Okuma Çemberi Topluluğu kurarak faaliyette bulunmak ister misiniz? Neden? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Okulunuzda Okuma Çemberi Topluluğu kurarak faaliyette bulunmak ister misiniz? Neden? konusu hakkında kısa bir yazı;


Cevap : Okuma çemberi topluluğu kurarak katılmak isterdim çünkü bu sayede yeni kitaplar yeni arkadaşlar yeni kitap tavsiyeleri ve arkadaşlarla iletişim kurma ve konuşmamı geliştirebileceğimi düşünmekteyim.


Okulunuzda Okuma Çemberi Topluluğu kurarak faaliyette bulunmak ister misiniz? Neden? konusu hakkında kısa bir yazı;


Cevap : Okumak insanların gelişmesinde cümleleri kurmasında faydalı olduğu gibi çeşitli kitaplar insanların ufkunu genişletir. Yeni kitaplar sayesinde insanların bilgi dağarcığı gelişir. Yeni kültürler hakkında vede hayal dünyaları gelişmiş olur.Okulumuzda okuma çemberi topluluğu kurarak faaliyette bulunmak isterim.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Okuma çemberi oluşturarak arkadaşlarımızda okuma yapabilirim okuma alışkanlığımızı arttırabilir ve okumayı da onu etkinliklerde okumayı çok daha fazla sevebiliriz. Okuma alışkanlığı küçük yaştan beri etmemelidir okuma alışkanlığı edindiğimiz zaman anlamı kapasitemiz ve anlama becerimiz alttan okumaya arkadaşlarımızla beraber yaptığımız zaman sürekli hale getirebiliriz okumak yönleriyle sınav bir şekilde okuma yaptığınız veya herhangi bir yazıyı daha iyi bir şekilde anlayabiliriz..

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.