Siz de güler yüzle başka bir duygu arasında ilişki kurarak bu ilişkinin nedenlerini açıklayınız.


Türkçe Öğretmeni

6. Sınıf Türkçe Siz de güler yüzle başka bir duygu arasında ilişki kurarak bu ilişkinin nedenlerini açıklayınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Siz de güler yüzle başka bir duygu arasında ilişki kurarak bu ilişkinin nedenlerini açıklayınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :

Güler yüzle Sevgi arasında ilişki kuracak olursak eğer  güler yüzlü insanlar genel olarak sevgilerini kolay bir şekilde ifade eden ve karşıdakinin duygusuna en iyi şekilde sesine bilen insanlar olarak ifade etmemiz doğru olacaktır.

Güler yüzlü insanlar karşıdakine pozitif olarak göründüğünden dolayı karşıdakinin var olan sıkıntıları ortadan kaybolacak ondan dolayı Güleryüz sevginin temelini oluşturduğunu söylemek doğru olacaktır.


Siz de güler yüzle başka bir duygu arasında ilişki kurarak bu ilişkinin nedenlerini açıklayınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :

Güler yüzle alçak gönüllülük aynı çerçevede değerlendirilebilecek en güzel duygular arasında gelmektedir.

Güler yüzlü olan insanlar genel olarak sürekli olarak sıkıntılarda ve başarıda etrafına gülücükler saçarak etrafın pozitif olarak Şen Mutlu olmasına neden olacağından dolayı hem karşıdaki kişilerin sevgisini ve saygısını kazanacak hem de alçak gönüllü ile çevresinde sevilen bir kişi olacağını ifade etmemiz doğru olacaktır.

İşte bu nedenle güler yüzlü ve alçak gönüllü kişiler etrafına Sevgi dağıtan etrafını sürekli olarak mutlu olmasını sağlayan bireyler olarak kabul edilmesi gerekir.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Siz de güler yüzle başka bir duygu arasında ilişki kurarak bu ilişkinin nedenlerini açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Güler yüzlü insanlar pozitif insanlardır. Güler yüzlü insanlar devamlı insanlara mutluluk verdiği için diyalog kurmak ve ilişki kurmak daha kolaydır. Güler yüzlü bir insan gördüğümüz zaman olumlu duyguların arkasından geldiğini görebiliriz. Güler yüzlü olmak pozitif duyguları yaydığı için insanlar arasında mutluluk verdi ve söylenebilir. İnsanlara karşı samimi olmak ve güler yüzlü olmak gerekir. İnsanlar sevdiği insanlara karşı güler yüzlü olur bu yüzden güler yüzlü insanlar gördüğümüz zaman kendinizi rahat etse deriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!