İzlediğiniz belgesellerdeki canlıların çevreye uyumuyla ilgili gözlemlerinizden yararlanarak bir poster çalışması yapınız.


Fen Bilimleri Öğretmeni

8. Sınıf Fen Bilimleri Kitabı İzlediğiniz belgesellerdeki canlıların çevreye uyumuyla ilgili gözlemlerinizden yararlanarak bir poster çalışması yapınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“İzlediğiniz belgesellerdeki canlıların çevreye uyumuyla ilgili gözlemlerinizden yararlanarak bir poster çalışması yapınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

“İzlediğiniz belgesellerdeki canlıların çevreye uyumuyla ilgili gözlemlerinizden yararlanarak bir poster çalışması yapınız.”


“İzlediğiniz belgesellerdeki canlıların çevreye uyumuyla ilgili gözlemlerinizden yararlanarak bir poster çalışması yapınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

“8. Sınıf Fen Bilimleri Kitabı Sayfa 52-53-54-55 Cevapları Adım Adım Yayıncılık” 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

İzlediğiniz belgesellerdeki canlıların çevreye uyumuyla ilgili gözlemlerinizden yararlanarak bir poster çalışması yapınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
8 sınıf fen bilimleri ders kitabımızda öğrendiğimiz bu konuya baktığımız zaman elbetteki çevremizde gözlemlemiş olduğumuz hayvanlarla larak yaşayan hayvanların çevreye mevsimi ve diğer coğrafi konumlara elverişli olarak büyüyebildiklerini ve elverişli olarak yetişebildiklerini yukarıdaki konu ve bilgilerle iyi bir şekilde öğreniyoruz burada verdiğiniz görselleri incelediğiniz zaman birçok hayvanın birçok çevreye uyumuyla yaşamını sürdürdüğünü görebiliyoruz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!