Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji, ısıtma dışında başka hangi amaçlarla kullanılabilir? | Forum Sayfa Cevapları

Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji, ısıtma dışında başka hangi amaçlarla kullanılabilir?


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji, ısıtma dışında başka hangi amaçlarla kullanılabilir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji, ısıtma dışında başka hangi amaçlarla kullanılabilir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji bizlerin kış aylarında sıcak tutmak için tasarlanmış olan icat olarak kabul edilir. Kaloriferli ayakkabılarının ürettiği enerji ayakkabıların aydınlatmasında kullanılabilir.


Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji, ısıtma dışında başka hangi amaçlarla kullanılabilir? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Günümüzde kaloriferli ayakkabıların üretmiş olduğu Enerji Isıtma yöntemi ile bizlerin kış aylarında sıcak bir şekilde ayaklarımızın kalmasını sağlar.

Kaloriferli ayakkabılar üretmiş olduğu enerji ile beraber ayakkabıların Işıklar yöntemi ile aydınlık bir şekilde hareket etmemizi ve geceleri araçların ve insanların bizi fark ederek dikkat etmesini sağlayabiliriz.

Ayrıca üretmiş olduğu enerji ile beraber bir depolama alanı yapılabilir ve telefonların şarjı burada Powerbank görevi görebilir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Kaloriferli ayakkabının ürettiği enerji, ısıtma dışında başka hangi amaçlarla kullanılabilir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!