Kompozisyon Örnekleri

Fark edilebilmek için küçük olduğunu düşünüyorsan kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene ile ilgili kompozisyon

Kompozisyonlar örneklerinde Fark edilebilmek için küçük olduğunu düşünüyorsan kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene ile ilgili kompozisyon konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Fark edilebilmek için küçük olduğunu düşünüyorsan kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Kendinin Farkında Ol!

Her insanın içerisinde başarıya ulaşmak için gerekli potansiyel vardır.
Ancak insan bazen fark edilmediğini ve değer görmediğini düşünür. Bu düşünce kendinde derin bir üzüntü uyandırır. Bu söz çok çarpıcı ve kişinin kendi farkına varabilmesi için söylenmiş harika bir sözdür. Bizlerde adım atarak kendimizin farkına varmalı ve değersizlik gibi hislerden uzaklaşmalıyız.
Sonuç olarak kendimize verdiğimiz değer bizlerin iç motivasyonu için yeter miktarda olmalıdır.


Fark edilebilmek için küçük olduğunu düşünüyorsan kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene ile ilgili kompozisyon konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Farkedilme İhtiyacı

Sen değerli ve fark edilmeye değersin. Bu söz kulağına küpe olmalı herkesin.
Başarma olanağı her insanda vardır. İnsan yeterki bu potansiyelin farkına vararak adım atsın ve bu uğurda elinden geleni yapsın. O zaman insan kendi başarılarına bile şaşıracak kadar güzel işler yapacaktır.
İçimizde ki özgüven bize yetmeli ve fark edilmeyi her zaman beklememeliyiz. Fark edilebilmek için küçük olduğunu düşünüyorsan kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene. Bu sözü düşünerek değerimizi ve varlığımızı bilmeli ve böylece hayata sarılmalıyız.
Sonuç olarak fark edilmek ve kendimizi ispatlamamız için kendimize karşı duyduğumuz öz güven en üst seviyede olması gerekmektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir insanın kendinin farkında olmak kendini geliştirmek becerilerini ve yeteneklerinin farkında olarak kendini her zaman güzel yerlerde bulmasını sağlamak becerilerini geliştirmek yapmış olduğu tüm işlerde başarı için azmetmek gibi temel ifadelerle her zaman daha iyi konuma gelebilir. Bir insanın kendini geliştirmek için yapmış olduğu çaba ve yapmış olduğu tüm beceri geliştirme sanatı elbette ki daha iyi bir geleceğine sahip olmasına yardımcı olan ek bir iştir bunun yanı sıra insanların spor dalında sanat dalında el işlerinde ve çeşitli birçok alanlarda kendini geliştirmesi oldukça önemli bir harekettir kendimizin farkında olmak kendimizi sevmek kendimize değer vermek her zaman bizim daha iyi yere gelmemize yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.