Ders Notları

Kullanmadığınız giysilerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Kullanmadığınız giysilerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Kullanmadığınız giysilerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz? konusu hakkında kısa bir yazı;


Cevap : Kullanmadığımız giysileri yardıma muhtaç olan insanlara veriyoruz AVM içerisinde bulunan kullanmıyorsan getir as diye bir yer var oraya bırakıyorum ihtiyacı olanlar oradan gelip oluyor bu sayede hem hayra giriyorum Emlak kullanmadığım giysiler değerlenmiş oluyor.


Kullanmadığınız giysilerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz? konusu hakkında uzun bir yazı;


Cevap : Kullanmadığımız giysileri farklı şekillerde değerlendirebiliriz mesela Bizden küçük kardeşimiz varsa ona verebiliriz veya kuzenimizin bir akrabamız varsa fazla eskimemişse verilebilir Onun dışında patchwork el işleri parça giysilerden yeni tasarım battaniye şal yatak örtüsü yapılabilir veya Kızılay’ın giysi toplama yerlerine gönderilebilir marka giysiler ikinci el siteleri satılabilir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kullanmadığım elbiseler varsa öncelikle bu elbiselerin giyebilecek yakınlarımız da verebiliriz. Kullanmadığımız elbiseler yeni ve etiketli ise bunları İnternet ortamında satabilir ve aile bütçenize katkıda bulunabiliriz.kullanmadığımız elbiseler eğer biz de küçülmüş ve çok fazla geliyorsa bizden küçük kardeşimize bunu verebiliriz.kullanmadığımız elbiseleri ihtiyacı olan insanlara vererek hem hayır işlemiş hem de o insanların ihtiyaçlarını karşılamış oluruz

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.