Trafik yoğunluğunun ve çevre kirliliğinin azalmasını isteyen kişi hangi ulaşım araçlarını tercih etmelidir? Tartışınız.


Trafik Güvenliği Öğretmeni

4. Sınıf Trafik Güvenliği Trafik yoğunluğunun ve çevre kirliliğinin azalmasını isteyen kişi hangi ulaşım araçlarını tercih etmelidir? Tartışınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
İnsanlar her zaman trafik yoğunluğundan ve çevre kirliliğinden şikayetçi değiller temiz çevre trafik olmadığı bir şehir tüm insanların yaşamak istediği yerdir. Bunları sağlamanın en iyi yöntemi toplu taşıma araçlarına kullanmak ve de bu taşıma araçlarını kullanmaya teşvik etmektir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Trafik yoğunluğunun ve çevre kirliliğinin azalmasını isteyen kişi hangi ulaşım araçlarını tercih etmelidir? Tartışınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Trafikte bulunan araçların fazla olması demek ses kirliliği hava kirliliği ve çevre kirliliğine sebep olabileceğini bilmekteyiz trafikte bulunan araçları çok fazla kullandığımız an ve her zaman yakın mesafelere bile taşıtla gittiğimiz zaman çevreyi ciddi şekilde kilo ettiğimizi ve trafik yoğunluğuna sebep olduğumuzu bilmeliyiz bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için öncelikle toplu taşıma araçlarını tercih edebiliriz yakın yerlere patent bisiklet gibi motorsuz taşıtlar da gidebiliriz Ayrıca markete ekmek almaya gittiğimiz zaman yürüyerek gidebiliriz hem trafik yoğunluğunu önleriz hem de çevre kirliliğinin önüne geçebiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    error: Content is protected !!