Ders Notları

Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini kimler yapar?

3. Sınıf Fen Bilimleri Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini kimler yapar? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini kimler yapar? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini elektrikçiler yapar.


Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini kimler yapar? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini elektrik konusunda ustalaşmış kişilerin yapması gerekmektedir. Aksi halde bir çok kaza meydana gelebilir. Elektrik tesisatının veya ev araç gereçlerinin tamirini elektrikçiler yani elektrik ustası yapar diyebiliriz.


 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Tuana Aydın dedi ki:

    Çok teşekkür ederim. harika cevaplar ellerinize sağlık

  2. Merve dedi ki:

    Evimizde bulunan elektrik ile ilgili bir sorun olduğu zaman elektrikçileri arayarak elektrik ustalarından yardım istiyebilir ve bunların tamirini düzenine veya farklı ihtiyaçlarını karşılayarak kullanabiliriz. Evimizde boz’dan araç gereçler elektronik eşyalar elektrik ustaları sayesinde tamir edilerek kullanılır hale getirilebilir. Ayrıca evimizde bulunan banyo lavabo mutfak gibi tesisatla ilgili olan birçok bölümde tesisatçıları arayarak yardım isteyebilir bunların kurulumu ve tamirini bilen kişilerden isteyerek yapabiliriz. Özellikle evimizde bulunan ve elektrik çarpmasına sebep olabilecek birçok ürünün tamirini ihmal etmemek gerekir

  3. belinay dedi ki:

    teşekkürlwer

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.