Ders Notları

Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülke midir? Neden?

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülke midir? Neden? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülke midir? Neden? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Evet Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülkedir. Çünkü ekonomik olarak bizlere bir çok olanakları bu ülkede elde edebiliriz.


Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülke midir? Neden? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülkedir. Çünkü ülke içerisinde yer alan eğitim olanakları, ekonomik olanakları ve sağlık olanakları dünyanın üstünde standartlara sahiptir. Daha iyi bir yaşam için Japonya, dünya üzerinde yaşamak için tercih edilebilecek bir ülke  olarak kabul edilir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Japonya insanların yaşaması için elverişli olan olarak değerlendirilebilir. Seni de birçok turist japonya’yı ziyaret etmekte ve buranın güzelliklerini görmektedir. Japonya Ayrıca kara komşusu olmayan ve etrafı denizlerle çevrili olan bir ülkedir. Japonya’da sanayi üretimi araba ve teknolojik aletleri üretimi çok fazladır. Burada bulunan çok az nüfuslu hem Çalışkan hem zeki hem de soğanlı yaşam düzenleri ile bilinen ve tanınan insanlar arasında yer alır. Ayrıca Japonya’nın farklı ve renkli kültürü birçok insanın ilgisini çekmektedir.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.