Temizliğe neden önem vermemiz gerektiğini aile büyüklerinizle konuşunuz.


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

4. Sınıf Din Kültürü Temizliğe neden önem vermemiz gerektiğini aile büyüklerinizle konuşunuz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Aile büyüklerim pis olan yerde insanların hasta olacağı ve huzurlu olamayacağını söylediler. Gerçekten de her yer dağınık ve kirliyken insanlar kendilerini iyi hissedemiyorlar. Bu yüzden bir işten sonra insanlar arkalarını temizlemeli ve düzgün bırakmalıdırlar. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Temizliğe neden önem vermemiz gerektiğini aile büyüklerinizle konuşunuz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Temizliğe önem vermeliyiz Türk islamiyette temizliğin büyük yeri olduğunu söyleyebiliriz İslamiyetten yanı sıra insanların sağlıklı olabilmesi ve hastalıklardan korunabilmesi için yaşamlarını sürdürebilmesi için her zaman temizliğe dikkat etmesi gerekmektedir. Temizlik imandan gelir temizlik her zaman herkes için faydalıdır temiz olduğumuzdan çevremizdeki yazılar ve kendimize faydalı oluruz kirlilikten pislikten ve temiz olmamaktan birçok hastalıkların ve zararların bulaştığını söyleyebiliriz.
Hülya
Teşekkürler. Sizler bir harikasınız bu şekilde devam lütfen
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!