Ders Notları

Bilimsel araştırmalarda “edu ve gov” uzantılı sitelerin güvenirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

5. Sınıf Türkçe Bilimsel araştırmalarda “edu ve gov” uzantılı sitelerin güvenirliği hakkında ne düşünüyorsunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Bilimsel araştırmalarda “edu ve gov” uzantılı sitelerin güvenirliği hakkında ne düşünüyorsunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Bilimsel araştırmalarda edu ve gov uzantılı sitelerin güvenilir çok fazladır Çünkü bu Siteler devlet ve Vakıf kaynaklı olduklarından dolayı almış oldukları bilimsel araştırmaları belli dergi ve kaynakları dayandırılarak bizlere güvenilir bilgiyi vermektedir.


Bilimsel araştırmalarda “edu ve gov” uzantılı sitelerin güvenirliği hakkında ne düşünüyorsunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Günümüzde insanlar sürekli olarak araştırmalarını nereden güvenli bir şekilde yapacaklara hakkında bir çok araştırmalar yapmış ve birçok zarar görmeleri sonucunda doğru bilgiye kavuştuklarını söyleyebiliriz.

Bilimsel araştırmalarda edu ve gov uzantılı sitelerin güvenirliği %100 olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bir bilimsel araştırmalarda yer alan edu ve gov  gibi uzantılı Siteler devlet kaynaklı ve resmi kaynaklara dayalı olduğundan dolayı bu Siteler bizlere sürekli olarak doğru bilgiyi vermektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sanal ortamlarda ve internet olduklarında gördüğümüz Edo vego aklı sitelerin güvenilir kuruluşlara ait olduğunu veya vakıflara ait olduğunu bilmekteyiz. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler ile bu sitelerin hangi amaçla kurulduğunu veya hangi vakıf ve kuruluşlara bağlı olduklarını güvenilir olup olmadıklarını iyi bir şekilde anladım. Sanal ortamda ve İnternet ortamında güvenebileceğimiz siteleri bulmak sağlıklı bilgi almamıza ve rahat bir eğitim göre bilmemize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.