Ders Notları

Carlos Tiscar başarılı bir ürün tasarımcısı olmasını hangi özelliklerine borçludur?

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Carlos Tiscar başarılı bir ürün tasarımcısı olmasını hangi özelliklerine borçludur? sorusunun kısa ve uzun cevabı


Carlos Tiscar başarılı bir ürün tasarımcısı olmasını hangi özelliklerine borçludur? sorusunun kısa cevabı ;


Cevap : Carlos Tiscar Baş ağrısının temel nedeni çocukluk yaşlarından belli modern ve dekorasyona önem veren bir ev içerisinde moderasyon dan anlayan bir anne ve baba ile aşamasından kaynaklanmaktadır.  Ayrıca Carlos Tiscar Elinde var olan malzemelerle estetik ve farklı düşünceler içerisinde yeni ürünler elde etme başarısı ona başarının kapısını açmıştır.


Carlos Tiscar başarılı bir ürün tasarımcısı olmasını hangi özelliklerine borçludur? sorusunun uzun cevabı ;


Cevap : Carlos Tiscar Baş ağrısının temel sırığı Elinde var olan araç ve gereçlerle en iyi ürünü tekrar bir şekilde tasarlayarak elde etmesini sağlayan düşünce sistemine borçlu olduğunu düşünüyorum. Carlos Tiscar  Ayrıca çocukluk yıllarını model bir ev yapısı içerisinde yaşamış olması da bu konuyu etkilemektedir. bundan daha önemlisi Carlos Tiscar anne ve babasının modern ve dekorasyonu önem veren çeşitli konularda çeşitli fikirleri sahip olan bir aile yapısından gelmiş olması da başarısını olumlu yönde etkilediği kanısındayım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Carlos Tiscar başarılı ve saygıdeğer biridir.Carlos Tiscar Valensiya ‘da endüstriyel tasarım eğitimi almıştır. Sonrasında eğitimine Milano ‘da devam etmiştir. Kariyerine 1987 ‘de Factoria Diseño Industrial ‘de başlamış,1991’de Getto Design yönetiminde kalmıştır.1993’ten bu yana Valensiya’da bulunan kendi stüdyosunda tasarım çalışmalarını sürdürmektedir. Kısacası Carlos Tiscar hayatı boyunca başarılı olmuştur.Her zaman çalışkan ve saygıdeğer olmuştur.

  2. Carlos tiscar ünlü düşünür ve yapıtlara estetik vererek ürünleri böyle üreten saygıdeğer bir sanatçıdır.bunun gibi birçok saygıdeğer sanatçı ve sanatkar insanların dünyada ve ülkemizde olması ülke açısından ve kültürel değerlerimiz açısından çok önemlidir böyle sanatçıları düşünceleri yazarları ve bir konu hakkında verdikleri bilgi bizler için çok önemlidir

Bir yanıt yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.