Ders Notları

En sevdiğiniz arkadaşınıza dayanışmanın önemini açıklayan bir e-posta gönderiniz.

6. Sınıf Türkçe Kitabı En sevdiğiniz arkadaşınıza dayanışmanın önemini açıklayan bir e-posta gönderiniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Kime : Dostum
Konu : Dayanışmanın Önemi
İleti : Dayanışma sayesinde birler bin olur, azlar çok olur, güçsüzler kuvvet bulur. Dayanışma olmadan insan zayıf yanları ile her zaman güçlü olamaz. 

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bizlere destek verdiğiniz için Allah razı olsun sizlerden herkes bence ödevini buradan yapmalı

  2. sevgili dostum ahsen,
    hatırlıyormusun,ben kalemliğimi evde unuttuğum zaman sen bana kalem vermiştin. Bende yemeğini unutmuş arkadaşımıza yemek verdim. O arkadaşımız bir çocuk yere düşmüş ve ona yardım etmiş.Sanki dayanışma bulaşıcı gibi idi. Ben bu duruma çok şaşırdım. Ne güzel herkez birbirine yardım ediyordu. İşte dayanışmanın önemi budur.
    Dostun Azra..

  3. Dostlarımız her zaman bizim yanımızda olur zor duruma düştüğümü zaman sıkıntıya düştüğümüz zaman ya da herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğu zaman bize yardıma koşan bizi anlayan bizim dertlerimizi paylaşan dostlarımız olur dostlarımız her zaman bizim için kıymetlidir insanlar hatasız dost aramalıdır dostlarımız her zaman hatalarıyla yapmış olduklarıyla ve bize olan sevgisi ile ve saygısı ile oldukça kıymetli olan bireylerdir.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.